Szkolenia biznesowe dla firm

Szkolenia biznesowe dla firm

Pragniemy zaoferować Państwu szereg programów szkoleniowych dopasowanych do potrzeb Państwa firmy i otoczenia biznesowego. Nasze szkolenia biznesowe i warsztaty gwarantują najlepsze dopasowanie materiału do oczekiwań szkolonych osób. Przed przystąpieniem do programu wymagamy wspólnego zaangażowania Klienta wraz z zespołem pracowników oraz naszego trenera/coacha w celu spersonalizowania procesu szkoleniowego pod kątem potrzeb szkoleniowych uczestników . Każde szkolenie traktujemy indywidualnie dostosowując jego charakter do specyfiki firmy i branży naszego Klienta. Nasze szkolenia charakteryzują się między innymi:

  • przekazem teoretycznym i warsztatem praktycznym dopasowanym do potrzeb Klienta
  • koncentrowaniu się na konkretnych rozwiązaniach, przećwiczonych w danych branżach
  • dopasowaniu materiałów szkoleniowych pod specyfikę Klienta
  • małymi grupami szkoleniowymi ( od 4 do 12 osób)
  • indywidualnym ustaleniu warunków organizacyjnych i finansowych

Jak pracujemy:

szkolenia biznesowe

Współpracując z naszymi Klientami wydzieliliśmy szereg kompetencji miękkich przekładających się na skuteczność poszczególnych jednostek, zespołów pracowników i kadry zarządzającej. Nasze szkolenia biznesowe i warsztaty realizujemy na różnych poziomach wiedzy i umiejętności. Potrafimy je także dopasować pod konkretną grupę zawodową. Chcemy aby nasze szkolenia biznesowe były inspiracją do zmian. Chcemy być partnerem dla naszych Klientów w procesie podnoszenia ich konkurencyjności i efektywności. Nasze motto to: Dogoń konkurencję – następnie WYRÓŻNIJ SIĘ!

Przykładowe szkolenia biznesowe sprofilowane do Państwa specyfiki:


Terminy: do ustalenia – pracujemy przez 7 dni w tygodniu

Miejsce i sprawy organizacyjne: do ustalenia – pracujemy na terenie całej Polski, organizujemy szkolenia zarówno w salach szkoleniowych klienta jak i współpracujemy z instytucjami i hotelami wynajmującymi takie sale. Organizujemy również catering i noclegi. W Katowicach szkolenia biznesowe i warsztaty odbywają się w naszej siedzibie Strefie Dobry Start

Koszt: kalkulacja indywidualna.

Kadra szkoleniowa:  MW Business Coaching