Referencje

Zaufali nam między innymi:

Google Polska Internetowe Rewolucje

EduInvest Sp. z o.o.

Zebco Europe GmbH Sp. z o.o.

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach

Miejski dom Kultury „Bogucice – Zawodzie”

Index – Biuro Podróży

Gora Sp. zo.o.

Organizacja studencka PANEUROPA

Meridian

Doradztwo Strategiczne Bartłomiej Drzazga

IM Biuro Techniczno Handlowe

Mazowiecka Grupa Szkoleniowo Doradcza

Polbi Sp. z o.o.

NZS Uniwersytet Ekonomiczny Katowice


Magda: „Sposób w jaki Maciek przedstawił techniki sprzedażowe zachęcił mnie do zgłębienia tematu, a wiedza, którą przekazał na pewno przyda mi się w codziennej obsłudze serwisu TaakiPrezent.pl (w którym pracuję). Mniej błędów w obsłudze klienta, to możliwość zatrzymania go na dłużej.”

Bartek: „Jestem pod wrażeniem umiejętności dostosowania przekazywanej wiedzy, z zakresu merytorycznego do potrzeb grupy, której byłem uczestnikiem”

Tadeusz: „Warsztaty interpersonalne są kompletne merytorycznie i prowadzone w serdecznej atmosferze.”

Paweł: „Dzięki spotkaniom i kompetencjom Pana Macieja odkryłem swój potencjał, nauczyłem się prawidłowo wyznaczać i realizować moje cele zawodowe, poprawiłem zarządzanie sobą w czasie.”

Ewa: „Naszą uwagę zwróciła bardzo dobra komunikacja Trenera z grupą oraz dobra organizacja. Maciej daje bardzo trafne i szczere wskazówki rozwojowe dla każdego uczestnika.”

Wojtek: „Indywidualne sesje coachingowe w ramach doradztwa dały bardzo pozytywne efekty w zakresie dostosowania obowiązków dla pracowników. Efektem są ich lepsze relacje zarówno z Klientami jak i przełożonymi oraz wzrost zaangażowania w pracę.”