Referencje

MW Business Coaching

Istniejemy na rynku od 2014 roku. Od tego czasu przeprowadziliśmy kilka tysięcy godzin szkoleń zarówno w kameralnych salach jak i aulach czy centrach konferencyjnych. W ramach naszej działalności zajmujemy się również coachingiem kariery i coachingiem biznesowym. Pracujemy również jako doradcy zawodowi w kilku projektach. Na stałe współpracujemy z Górnośląską Wyższą Szkoła Handlową w Katowicach, Mazowiecką Grupą Szkoleniowo Doradczą, Polbi Sp. z o.o. Na co dzień można nas spotkać w naszej w naszym centrum edukacyjnym Strefa Dobry Start w samym centrum Katowic.

Specjalizujemy się w szkoleniach związanych z zarządzaniem zespołem, psychologią obsługi klienta, sprzedażowych i związanych z podnoszeniem kompetencji interpersonalnych. Oferujemy również szkolenia z marketingu internetowego. prowadzimy wystąpienia podczas konferencji na terenie całej Polski. Prowadzimy, obsługujemy i koordynujemy również projekty finansowane z środków UE. Byliśmy partnerami szkoleniowymi w projektach takich jak:

  • Zdrowy Start
  • Innowacyjne techniki masażu Spa & Wellness
  • Młodość to atut nie przeszkoda
  • Czas na zmiany
  • Zagraniczny staż nowe możliwości

Poniżej przedstawiamy referencje od firm i organizacji, z którymi współpracujemy regularnie od początku naszej działalności.

Referencje – zaufali nam między innymi:

referencje MW Business CoachingGoogle Polska Internetowe Rewolucje

EduInvest Sp. z o.o.

Zebco Europe GmbH Sp. z o.o.

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach

Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o.

Index – Biuro Podróży

Gora Sp. zo.o.

Organizacja studencka PANEUROPA

Meridian

Doradztwo Strategiczne Bartłomiej Drzazga

IM Biuro Techniczno Handlowe

Miejski dom Kultury „Bogucice – Zawodzie”

Mazowiecka Grupa Szkoleniowo Doradcza

Polbi Sp. z o.o.

NZS Uniwersytet Ekonomiczny Katowice


Magda: „Sposób w jaki Maciek przedstawił techniki sprzedażowe zachęcił mnie do zgłębienia tematu, a wiedza, którą przekazał na pewno przyda mi się w codziennej obsłudze serwisu TaakiPrezent.pl (w którym pracuję). Mniej błędów w obsłudze klienta, to możliwość zatrzymania go na dłużej.”

Bartek: „Jestem pod wrażeniem umiejętności dostosowania przekazywanej wiedzy, z zakresu merytorycznego do potrzeb grupy, której byłem uczestnikiem”

Tadeusz: „Warsztaty interpersonalne są kompletne merytorycznie i prowadzone w serdecznej atmosferze.”

Paweł: „Dzięki spotkaniom i kompetencjom Pana Macieja odkryłem swój potencjał, nauczyłem się prawidłowo wyznaczać i realizować moje cele zawodowe, poprawiłem zarządzanie sobą w czasie.”

Ewa: „Naszą uwagę zwróciła bardzo dobra komunikacja Trenera z grupą oraz dobra organizacja. Maciej daje bardzo trafne i szczere wskazówki rozwojowe dla każdego uczestnika.”

Wojtek: „Indywidualne sesje coachingowe w ramach doradztwa dały bardzo pozytywne efekty w zakresie dostosowania obowiązków dla pracowników. Efektem są ich lepsze relacje zarówno z Klientami jak i przełożonymi oraz wzrost zaangażowania w pracę.”