O nas

Zespół:

MW Business Coaching , Maciej Westerowski, coaching, coaching biznesowy

  Maciej WesterowskiCoach, Trener

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, na kierunku zarządzanie i marketing, 20 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy w branży handlowo – usługowej, kilkuletnie doświadczenie w koordynacji sprzedaży i marketingu firmy produkcyjnej, trener na poziomie odpowiadającym EQF 5 European Qualification Framework (Senior trainer), doradca zawodowy, wykładowca Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, coach amerykańskiej metodyki sprzedaży CustomerCentric Selling®, certyfikowany konsultant MAXIE DISC. Ukończył kursy coachingu wg. standardów ICF i zarządzania sprzedażą z wykorzystaniem metod coachingowych, przewodnik górski, organizator eventów, wyjazdów integracyjnych, pokazów autorskich, wystaw i festiwali, współpracownik Mazowieckiej Grupy Szkoleniowo-Doradczej i Centrum Kształcenia Specjalistycznego Polskiej Korporacji Biznesu POLBI Sp. z o.o. , współtwórca Akademii Rozwoju Osobistego i cyklicznych darmowych warsztatów marketingowych „Interaktywne Czwartki”. Od kilku lat jako trener prowadzi projekt „Internetowe Rewolucje” z Google Polska.

fundusze unijne, coaching, coaching biznesowy, Maciej Westerowski

Katarzyna Westerowska – Coach

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku politologia, Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na kierunku Zarządzanie w firmie, Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na kierunku Coaching (wg. standardów ICF), doradca zawodowy. 8 lat doświadczenia w programowaniu i organizacji projektów doradczo-szkoleniowych, koordynowaniu i rozliczaniu projektów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej, pozyskiwaniu dotacji na utworzenie i rozwój przedsiębiorstw, uczestniczka cyklu szkoleń z metodyki sprzedaży CustomerCentric Selling®, współpracowniczka m.in. Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej, CustomerCentric Selling® Poland, Mazowieckiej Grupy Szkoleniowo- Doradczej.

 

 

pbilczynski-foto-hi-resPaweł Bilczyński – certyfikowany trener Google AdWords

Od ponad dziesięciu lat związany zawodowo z marketingiem. Doświadczenie zdobywał zajmując się komunikacją marketingową ogólnopolskich spółek. Od pięciu lat wykorzystuje w pracy narzędzia marketingu internetowego, zdobywając doświadczenie i poszerzając wiedzę w czasie specjalistycznych szkoleń. Pracował przy kampaniach dla SKOK Wesoła, CUK Ubezpieczenia, marek Caterina, Sesst, Baby Design, firm Marbet, Bonair, serwisu Planergia. Certyfikowany Trener AdWords, od 2010 roku jako uczestnik programu Google Partners poszerza swoją wiedzę w czasie szkoleń organizowanych m.in. przez Google. Uczestniczył w cyklu szkoleń dla zarządzających zespołami sprzedaży, na które składały się m.in. warsztaty CustomerCentric Selling®. Od dwóch lat prowadzi i organizuje projekt Internetowe Rewolucje z Google Polska. Współzałożyciel agencji interaktywnej UpWebb.