Mój potencjał

Rozwój osobisty – warsztaty/szkolenia: Poznaj swój potencjał.

„Spotkanie dwóch osobowości przypomina kontakt dwóch substancji chemicznych: jeżeli nastąpi jakakolwiek reakcja, obie ulegają zmianie.”   Carl Gustav Jung

rozwój osobisty, osobowość

Wielu z nas, oceniając swoje działania i ich efekty w sferze zarówno prywatnej, jak i biznesowej  porównuje się do innych znanych sobie osób zadając pytania: „Dlaczego ja tak nie potrafię?”, „Dlaczego Jej/Jemu przychodzi to z taką łatwością?”, „Czy naprawdę nie potrafię opanować tak prostej czynności?”. Zastanawiamy się nad przyczyną niepowodzeń i często „walimy głową w mur” nie umiejąc osiągnąć oczekiwanych rezultatów.

Tymczasem zapominamy o tym, że każdy z nas jest inny. Każdy z nas ma określony charakter, typ osobowości, predyspozycje, umiejętności. Jedni stworzeni są do tego, aby tworzyć piękne, twórcze i kreatywne obrazy, inni – skomplikowane i szczegółowe analizy finansowe. Jedni są urodzonymi przywódcami, inni – skrupulatnymi wykonawcami najbardziej zagmatwanych scenariuszy.

Najważniejsze dla naszego rozwoju jest poznanie samego siebie: swojego potencjału, typu osobowości, predyspozycji i umiejętności. Stanowi to podstawę do podjęcia kolejnych, bardziej efektywnych i przyjemniejszych działań.

Dzięki warsztatowi POZNAJ SWÓJ POTENCJAŁ odnajdziesz odpowiedzi na postawione powyżej pytania. Na pewno dowiesz się o sobie czegoś więcej i poczujesz chęć rozwoju samoświadomości.

Warsztaty stanowią wstęp do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach Akademii Rozwoju Osobistego.

Zapraszamy!

Termin:  do uzgodnienia

Miejsce:

Koszt: 40 zł

Dodaj komentarz