Strefa Dobry Start

Witajcie w Strefie Dobry Start w Katowicach

Od lutego 2017 roku głównym miejscem naszej działalności jest Strefa Dobry Start położona w Katowicach przy ulicy Dyrekcyjnej 4/2. Nasz 110 metrowy lokal znajduje się na 1-wszym piętrze odremontowanej kamienicy w samym Centrum Katowic. Składa się z 4 pomieszczeń, recepcji, toalety i pomieszczenia gospodarczego.

Lokal składa się z dwóch gabinetów idealnych na sesje coachingowe, spotkania rekruterskie, sesje terapeutyczne. Gabinety mają po około 15 metrów, wyposażone są w wygodne fotele, stoliki, krzesła i poduszki. Idealne są na spotkania dla dwóch do 4 osób.

Ponadto posiadamy dwie sale szkoleniowe wyposażone w stoły, krzesła, podwieszane rzutniki, flipcharty. Każda może zostać indywidualnie zaaranżowana w zależności od potrzeb. Najpopularniejsze  układy to stoły ułożone w podkowę, lub krzesła ułożone w okrąg. Sale mają po około 24 metrów powierzchni. Są idealne na szkolenia dla 8-10 osób.

Wynajem sal szkoleniowych Katowice

Sale szkoleniowe i gabinety są również przeznaczone pod wynajem. Wynajem sal szkoleniowych ma miejsce w terminach kiedy w naszym lokalu nie odbywają się nasze otwarte i zamknięte szkolenia i warsztaty. Swoją ofertę wynajmu sal szkoleniowych i gabinetów kierujemy do trenerów, coachów, psychologów i wszystkich, którzy pracują z ludźmi a szukają komfortowego i miłego miejsca na swoje warsztaty. Koszt wynajmu naszym zdaniem jest umiarkowany. Wynosi od 250 złotych za cały dzień wynajmu sali szkoleniowej i od 30 złotych za godzinę wynajmu. Gabinety są nieco tańsze. Koszt wynajmu wynosi 20 złotych za godzinę. Dodatkowo dla chętnych zapewniamy catering, możliwość zamówienia dwudaniowego lunchu w cenie już od 20 złotych, wydruk materiałów szkoleniowych, kawę z ekspresu, wypożyczenie laptopa, papieru do flipchartu i promocję wydarzeń na stronach i w social mediach. Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu po uprzedniej rezerwacji. Lokal można oglądać codziennie od 10 do 16, w pozostałych godzinach po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Wynajem sal szkoleniowych – masz pytania?, chcesz zobaczyć zdjęcia z wnętrz zapraszamy do kontaktu.