Strefa Dobry Start

Strefa Dobry Start – żyj naturalnie, dbaj o rozwój osobisty, bądź przedsiębiorczy.

Już wkrótce w Katowicach pojawi się nowe miejsce. Właśnie kończymy remont i już wkrótce zapraszamy do naszej nowej siedziby na ulicę Dyrekcyjną 4 w Katowicach. Spełniają się nasze marzenia, na które ciężko pracowaliśmy przez ostatnie dwa lata.

Sale szkoleniowe Katowice ul. Dyrekcyjna 4

Sale szkoleniowe KatowiceW naszej nowej siedzibie będzie możliwość wynajmu dwóch sal szkoleniowych, i dwóch pokojów do indywidualnej pracy z coachem, psychologiem lub psychoterapeutą. Sale szkoleniowe pomieszczą ok 15 osób każda. Przystosowane będą zarówno do pracy w tradycyjnej formule szkoleniowej jaki i do pracy warsztatowej. Do dyspozycji będą stoły, krzesła, poduszki, rzutniki multimedialne, ekrany, flipcharty, kserokopiarka, drukarka kolorowa i inne niezbędne w pracy coacha, trenera rzeczy. Oczywiście będzie można napić się dobrej kawy.

Od połowy lutego większość prowadzonych przez nas warsztatów i szkoleń będzie odbywać się w tym miejscu. Nasze działania podzieliliśmy na trzy obszary, w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Żyj naturalnie – to obszar warsztatów, szkoleń i konferencji związanych ze zdrowym stylem życia. Nie zabraknie tu ajurwedy, tradycyjnej medycyny chińskiej, jogi, arteterapii.

Rozwój osobisty – to warsztaty rozwojowe prowadzone w cyklu Akademii Rozwoju Osobistego, indywidualny coaching, psychoterapia, coaching kariery

Przedsiębiorczość to warsztaty i szkolenia dla sprzedawców, menedżerów, kadry kierowniczej jak również szkolenia z marketingu internetowego. Znajdzie się tu też miejsce dla naszych usług marketingowych takich jak tworzenie, optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych.

Szczegóły już wkrótce.

Tymczasem zapraszamy do Kontaktu

Tagi: , , , ,