Co nowego w MW Business Coaching.

Lato jeszcze trwa kilka dni ale dla naszego zespołu wakacje się już skończyły. Zanim pojawią się nowości w naszej ofercie kilka słów o tym co wydarzyło się u nas w ciągu ostatnich miesięcy.

W ramach wakacyjnych szkoleń współpracowaliśmy z Google Polska w ramach projektu ” Internetowe Rewolucje”. Projekt koordynował na Śląsku nasz kolega  Paweł Bilczyński. Wzięło w nim udział prawie 1000 firm z naszego województwa.

W czasie naszych wojaży prowadziliśmy szkolenia z motywacji i psychologii wspinania dla uczestników szkoleń z podstaw alpinizmu organizowanych przez Polski Klub Alpejski.  Biorąc pod uwagę umiejętności, które zdobyliśmy, ludzi, których poznaliśmy oraz miejsca, które odwiedziliśmy było to idealne połączenie pracy z wypoczynkiem.

Kilka miesięcy trwały nasze rozmowy z Górnośląską Wyższą Szkoła Handlową w Katowicach i CustomerCentric Selling Polska na temat współpracy w zakresie zorganizowania studiów podyplomowych z zarządzania procesem sprzedaży.  Pod koniec sierpnia dopięliśmy ostatnie szczegóły i MW Business Coaching jest koordynatorem tych studiów. Szczegóły i rekrutacja TU.

W ramach współpracy z GWSH w Katowicach będziemy również prowadzili wykłady z kompetencji miękkich dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy uczelni. Szczegóły i rekrutacja TU.